KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Kancelaria

Profil świadczonych przez Kancelarię usług prawnych, skoncentrowany na szeroko rozumianym prawie handlowym, bankowym, prawie cywilnym oraz prawie pracy zakłada specjalizację poszczególnych prawników, a także współpracę z zewnętrznymi doradcami i pracownikami naukowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną na najwyższym poziomie zarówno przedsiębiorcom jak i Klientom indywidualnym.

Zespół

Katarzyna Polańska

Radca prawny

Katarzyna Polańska

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. W latach 2002 – 2005 odbyła aplikację prokuratorską w Prokuraturze Apelacyjnej w Gdańsku oraz w Rzeszowie, zakończoną pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego. W roku 2005 uzyskała wpis na listę radców prawnych. Od 2007 r. radca prawny w Departamencie Zgodności Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku.

W latach 2006 – 2013 współpracowała z jedną z większych Kancelarii Rzeszowskich, zajmując stanowisko dyrektora Departamentu Korporacyjnego.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie bankowym, spółdzielczym, zamówień publicznych oraz prawie pracy.

Autorka licznych szkoleń i konferencji z zakresu prawa pracy, prawa bankowego oraz artykułów o powyższej tematyce.

Justyna Hajduga-Zieleń

Radca prawny

Justyna Hajduga-Zieleń

Radca prawny. Absolwentka wyższych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Odbyła także roczne studia we Włoszech – Università degli Studi di Bari Aldo Moro. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.

Z kancelarią współpracuje od 2014 r., gdzie zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz rodzinnego, jak również zagadnieniami prawa gospodarczego i prawa pracy. Ponadto interesuje się tematyką związaną z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych.

Była uczestnikiem szkolenia pn. Szkoła Mediatorów w Wyższej Szkole Inżynieryjno – Ekonomicznej w Rzeszowie. Posiada uprawnienia do prowadzenia mediacji cywilnych w tym mediacji rodzinnych.

Posługuje się językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Anna Szwedo

Radca prawny

Anna Szwedo

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz kierunku finanse i rachunkowość na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie. Przed podjęciem współpracy z Kancelarią Radców Prawnych odbywała praktykę w kancelarii finansowo-księgowej, a także notarialnej, gdzie zdobywała wiedzę z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i prawa nieruchomości.

Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Katarzyna Moraniec

Asystent

Katarzyna Moraniec

Absolwentka Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Z Kancelarią związana od 2015 r. Odpowiada za wsparcie zespołu Kancelarii w kwestiach administracyjnych oraz za sprawne funkcjonowanie sekretariatu.

Monika

Przybyłowicz

Aplikant radcowski

Monika Przybyłowicz

Aplikant radcowski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Przed podjęciem współpracy z Kancelarią odbywała staż w biurze poselskim, a także praktykę zawodową w firmie architektoniczno-budowlanej, gdzie zdobywała wiedzę z zakresu prawa budowlanego, cywilnego, prawa gospodarczego i prawa pracy.

Posługuje się językiem angielskim.